Informacje dla aptek i innych sklepów

Dzbanek Rhino Horn™ jest dostępny w hurtowniach NEUCA, MEDICARE oraz Polska Grupa Farmaceutyczna (PGF).

Neuca Medicare Polska Grupa Farmaceutyczna

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą dzbanku Rhino Horn™ skontaktuj się z nami: biuro@in-novation.pl – lub +48 12 251 48 14

In Novation Sp. z o. o. Wyłączny dystrybutor w Polsce:
In Novation Sp. z o. o.
ul. Limanowskiego 1A/12
32-020 Wieliczka
tel. +48 12 251 48 14

 

 

Teksty i obrazy do umieszczenia na stronach internetowych sprzedawców dzbanków Rhino Horn™

  • Płukanie nosa dzbankiem Rhino Horn™ to tani i prosty sposób na usunięcie śluzu, kurzu i innych obcych wydzielin z nosa. Użycie dzbanka jest proste w obsłudze i niesie minimalne ryzyko skutków ubocznych.
  • Niniejszą metodę z powodzeniem stosuje się w zapobieganiu oraz leczeniu zapalenia górnych dróg oddechowych jak i ostrego lub przewlekłego zapalenia zatok przynosowych. Roztwór soli fizjologicznej podczas płukania odprowadza wydzielinę, nawilża śluzówkę przyspieszając jej regenerację.
  • U osób cierpiących na katar alergiczny (zwłaszcza na skutek alergii na pyłki i kurz), w czasie płukania nosa następuje usunięcie alergenu, a co za tym idzie, dochodzi do złagodzenia uciążliwości.
  • Płukanie nosa sprawdziło się również po zabiegach chirurgicznych nosa, u osób przebywających w zakurzonym otoczeniu oraz przy nadmiernym wysychaniu śluzówki nosa.
  • Korzystanie z dzbanka Rhino Horn™ nie jest kosztowne – wystarczy letnia woda oraz zwykła sól kuchenna. Do płukania nosa standardowo używamy roztworu fizjologicznego (0,9% NaCl), który można przygotować samemu za pomocą dołączonej miarki, bez konieczności zakupu dodatkowych saszetek.
  • Możliwość użycia ze zwykłą solą kuchenną lub morską, i to o różnym stężeniu w zależności od aktualnych potrzeb (roztwór izotoniczny lub hipertoniczny).
  • Dzbanek Rhino Horn™ jest zaprojektowany w taki sposób, aby woda swobodnie przepłynęła z jednego nozdrza do drugiego tylko dzięki sile grawitacji. Korzystanie z niego nie niesie za sobą żadnego ryzyka związanego z nadmiernym ciśnieniem podczas aplikacji.
  • Ponowny zakup lub dopełniający nie jest konieczny. Nieznaczne koszty utrzymania umożliwiają codzienne profilaktyczne używanie.
  • Sprawdzony system płukania jam nosa. Prosta i wytrzymała konstrukcja umożliwiająca łatwą dezynfekcję w warunkach domowych (np. przez kilkuminutowe wyparzenie w wodzie) zapewnia praktycznie nieograniczoną żywotność.