Opinie lekarzy

Autentyczne doświadczenia lekarzy:

Wasz produkt do płukania nosa wypełnia lukę, która istniała na naszym rynku. Myślę, że takie samodzielne przepłukiwanie nosa przez pacjenta może skutecznie zastąpić w wielu przypadkach płukanie zatok metodą Proetza.

 

Dziękuję za przysłanie dzbanka Rhino Horn do testowania, sprawdziłem na sobie; muszę powiedzieć że działa całkiem przyjemnie i chyba delikatniej niż obecne na rynku butelki elastyczne, w których trzeba użyć siły ręki, a w dzbanku wystarczy tylko siła grawitacji.

 

Osobiście używam dzbanka, jestem bardzo zadowolony z jego skutecznego działania. Proste, wygodne w użytkowaniu urządzenie.

 

Wygodny w użyciu, skuteczny.

 

Jestem bardzo zadowolony osobiście i pozostali członkowie rodziny.

 

Witam, akurat wczoraj miałem okazję pierwszy raz wypróbować dzbanek. Wrażenia pozytywne, nos przeczyszczony. Obsługa jest prosta i przede wszystkim tania (woda + sól). Może jedynie brakuje funkcji płukania pod ciśnieniem, ale wiadomo, że jest to innego rodzaju produkt i w swojej roli sprawuje się pozytywnie.

 

Zadowolenie pacjentów z zastoswania dzbanka Rhinohorn było duże. Podkreślali dobry efekt oczyszczający i nawilżający.

 

Chciałabym Pana powiadomić, a zarazem poprosić o więcej próbek Dzbanka RhinoHorn. Chciałabym zaznaczyć, że jestem Lekarzem Laryngologiem i z próbki jaką od was otrzymałam skorzystał mój mąż, który cierpi na przewlekłe zapalenie zatok przynosowych. Zastosowanie waszego dzbanka wydłużyło okres remisji i wpłynęło na poprawę stanu zatok i nie było potrzeby zastosowania leków doustnych. Od tego czasu polecam Dzbanek także wszystkim moim pacjentom.